Airmax Internet Opinie Wołów - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Wołowie

NeoConnect to nowoczesna oferta internetowa skierowana do podmiotów z Wołowa oraz okolic. To co wyróżnia NeoConnect to ogromna elastyczność oraz możliwość dostosowania usługi do własnych potrzeb. Nasi klienci sami decydują na jak długo podpisują umowę oraz jaka prędkość ich interesuje. Do wyboru mają Państwo od 16 do 300 Mb. NeoConnect to szybki internet bez limitu danych. Oznacza to, że każdy może ściągnąć dowolną liczbę plików nie martwiąc się o ich rozmiar. Dodatkową zaletą oferty jest darmowy hosting www oraz stały adres IP. Od dziś każdy może przekonać się, że tani internet Wołów oraz szybki internet Wołów możliwy jest tylko z siecią AirMAX i to bez żadnych ograniczeń!

Airmax Internet Światłowodowy Wołów Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe od operatora AirMAX w Wołowie – jednakowa szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podłączonych urządzeń

W Wołowie jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów kablowego światłowodu albo nawet wyższych. Przeczytać możemy o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej unikalnej technologii w Wołowie i okolicach jest AirMAX – polski operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, podłączanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, dostawca AirMAX Internet zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Wykluczenie przewodów gwarantuje maksymalną odporność łącza na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają użytkowników na nierzadko ogromne koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable psują estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez limitów danych, zapewniający identyczną prędkość łącza o każdej porze dnia - bez względu na ilość podłączonych urządzeń, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w odmianie prepaid, czyli bez umowy.

Głównym elementem światłowodu AirFiber jest zaawansowany router AirMAX Internet Fiber, pozwalający na sprawne podłączenie do sieci wszystkich potrzebnych urządzeń.

Internet PrePaid Wołów - internet bez umowy

Jeśli potrzebujecie Państwo czasowego dostępu do internetu bez podpisywania umowy, to sieć AirMAX przygotowała ofertę specjalnie dla Państwa. Internet PrePaid Wołów to dostęp do sieci bez żadnych zobowiązań. W usłudze klient może korzystać z dostępu do sieci przez tyle czasu, za jaki uiścił opłatę. Proces synchronizacji linii jest bardzo szybki i przebiega w pełni automatycznie. Do dyspozycji przekazaliśmy Państwu różne przedziały czasowe dostępu do internetu. Dzięki nim nasi Klienci mogą elastycznie dopasować usługę do własnych potrzeb.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Wołów - zasięg

Zapraszamy do skorzystania z mega promocji! Od dziś każdy klient profesjonalny może testować dowolną usługę internetową dostępną w sieci AirMAX zupełnie za darmo przez cały miesiąc! Po upływie promocyjnego terminu sami zdecydujecie Państwo, która opcja jest najbardziej korzystna i najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb - stały dostęp do internetu NeoConnect czy też okresowy dostęp do sieci Internet PrePaid Wołów - internet bez umowy. Z siecią AirMAX otrzymacie Państwo superszybki internet dostosowany dla klientów biznesowych i profesjonalnych.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wołów, oraz następujące miejscowości:

Gliniany, Grzeszyn, Jakubikowice, Krzydlina Mała, Krzydlina Wielka, Lubiąż, Piotroniowice, Piskorzyna, Pogalewo Małe, Pogalewo Wielkie, Rataje, Stary Wołów, Uskorz Wielki, Węgrzce, Wińsko, Wołów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poczytaj opinie o internecie AirMAX i nie zapomnij zamieścić własnej recenzji!

Stuprocentowe zadowolenie użytkownika to nasza misja. Dlatego bezustannie zastanawiamy się, co zrobić, żeby czas spędzony z pakietem usług AirMAX Internet był udany – dla Ciebie i Twojej rodziny lub załogi w firmie. Dostarczamy technologie łączności gwarantujące niezapomnianą rozrywkę. Przykładamy dużą wagę do tego, by zatrudniana kadra była życzliwa, wspierająca i kompetentna. Bardzo nas cieszy, że internauci dostrzegają i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nasz internet bliskim. I mamy na to niezbite dowody – opinie. Dla nas są one najrzetelniejszą formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do stałego rozwoju oraz rewelacyjną reklamą. Warto pamiętać, że każda, przysłana ocena jest dla nas naprawdę ważna. Każda zostaje opublikowana poniżej, przesłana do odpowiedniego specjalisty i wykorzystana do dalszego udoskonalania jakości działania. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli wciąż nie wystawiłeś nam opinii, to możesz zrobić to przez poniższy formularz.

Wołów oraz sieć internetowa na terenie miasta

Wołów to niewielkie miasto położone we wschodniej części Dolnego Śląska, które oferuje mieszkańcom i turystom szeroki wybór usług internetowych. Na terenie Wołowa działa wiele firm oferujących dostęp do Internetu, w tym zarówno dostawcy kablowi, jak i usługi internetowe przez sieć radiową. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybrać dla siebie najlepszą opcję.

W Wołowie działa również wiele kawiarni internetowych, które oferują bezprzewodowy dostęp do Internetu. Mieszkańcy i turyści mogą skorzystać z tych usług w trakcie pobytu w mieście, a także w czasie spotkań biznesowych czy nauki. Podsumowując, Wołów oferuje szeroki wybór usług internetowych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dostęp do Internetu w mieście jest szybki, stabilny i niezawodny, a ceny usług są konkurencyjne. Jeśli szukasz dostawcy Internetu w Wołowie, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Airmax, która oferują wysokiej jakości usługi internetowe.

Airmax – dostawca najszybszego internetu w Wołowie i okolicznych miejscowościach

Airmax to lokalny dostawca internetu, który działa na terenie Wołowa i jego okolic. Firma ta oferuje usługi dostępu do Internetu przez sieć radiową, co oznacza, że klienci nie potrzebują przewodu do swojego domu lub mieszkania. Usługi Airmax są skierowane do osób, które szukają szybkiego, niezawodnego i stabilnego połączenia z Internetem. Firma oferuje kilka różnych pakietów internetowych, w tym opcje dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Dostępne prędkości internetowe zaczynają się od 100 Mb/s i mogą osiągać nawet 1000 Mb/s. To oznacza, że klienci Airmax mogą przeglądać strony internetowe, korzystać z mediów społecznościowych, oglądać filmy i strumieniowo przesyłać treści bez przerywania.

Firma Airmax oferuje również specjalną ofertę dla osób korzystających z Internetu na stałe. Pakiet Airmax PairFiber pozwala klientom korzystać z Internetu bez limitów danych i z gwarantowaną minimalną prędkością łącza. Firma dba o swoich klientów, zapewniając im pomoc techniczną i serwis. W przypadku problemów z połączeniem, specjaliści Airmax są gotowi do udzielania pomocy przez całą dobę. Podsumowując, Airmax to lokalny dostawca internetu, który oferuje szybkie i niezawodne połączenia przez sieć radiową. Firma ta ma konkurencyjne ceny, kilka różnych pakietów internetowych i oferuje pomoc techniczną klientom. Jeśli szukasz dostawcy Internetu w Wołowie, warto rozważyć ofertę Airmax.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX dba o swoich klientów zapewniając profesjonalną pomoc oraz stale podnosząc jakość oferowanych usług. Zapewniamy superszybki internet bez jakichkolwiek limitów danych. Wiążąc się z nami macie Państwo pewność, że tak pozostanie na zawsze. Dzięki temu dostęp do ulubionych portali społecznościowych oraz internetowy kontakt z bliskimi zawsze będzie przyjemny i dostępny w zasięgu komputera.

Wykonaj bezpłatnie SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość zamówionego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w życiu prywatnym bądź w biurze? Złości Cię trwające wieczność oczekiwanie na wczytanie strony internetowej? Nie udaje Ci się ściągnąć żadnego klipu? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP zapewnia zadowalającą i co najważniejsze zgodną z warunkami umowy szybkość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz oprócz tego możliwość włączenia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów globalnie.

Ponadto oferujemy Ci możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze wybranymi osobami. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z opisem Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.77/5.00 - ilość ocen: 2415

© 2024 Airmax.pl