Airmax Internet Opinie Wołów - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Wołowie

NeoConnect to nowoczesna oferta internetowa skierowana do podmiotów z Wołowa oraz okolic. To co wyróżnia NeoConnect to ogromna elastyczność oraz możliwość dostosowania usługi do własnych potrzeb. Nasi klienci sami decydują na jak długo podpisują umowę oraz jaka prędkość ich interesuje. Do wyboru mają Państwo od 16 do 300 Mb. NeoConnect to szybki internet bez limitu danych. Oznacza to, że każdy może ściągnąć dowolną liczbę plików nie martwiąc się o ich rozmiar. Dodatkową zaletą oferty jest darmowy hosting www oraz stały adres IP. Od dziś każdy może przekonać się, że tani internet Wołów oraz szybki internet Wołów możliwy jest tylko z siecią AirMAX i to bez żadnych ograniczeń!

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Wołów Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe od operatora AirMAX w Wołowie – jednakowa szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podłączonych urządzeń

W Wołowie jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów kablowego światłowodu albo nawet wyższych. Przeczytać możemy o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej unikalnej technologii w Wołowie i okolicach jest AirMAX – polski operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, podłączanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Wykluczenie przewodów gwarantuje maksymalną odporność łącza na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają użytkowników na nierzadko ogromne koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable psują estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez limitów danych, zapewniający identyczną prędkość łącza o każdej porze dnia - bez względu na ilość podłączonych urządzeń, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w odmianie prepaid, czyli bez umowy.

Głównym elementem światłowodu AirFiber jest zaawansowany router AirMAX Internet Fiber, pozwalający na sprawne podłączenie do sieci wszystkich potrzebnych urządzeń.

Internet PrePaid Wołów - internet bez umowy

Jeśli potrzebujecie Państwo czasowego dostępu do internetu bez podpisywania umowy, to sieć AirMAX przygotowała ofertę specjalnie dla Państwa. Internet PrePaid Wołów to dostęp do sieci bez żadnych zobowiązań. W usłudze klient może korzystać z dostępu do sieci przez tyle czasu, za jaki uiścił opłatę. Proces synchronizacji linii jest bardzo szybki i przebiega w pełni automatycznie. Do dyspozycji przekazaliśmy Państwu różne przedziały czasowe dostępu do internetu. Dzięki nim nasi Klienci mogą elastycznie dopasować usługę do własnych potrzeb.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Wołów - zasięg

Zapraszamy do skorzystania z mega promocji! Od dziś każdy klient profesjonalny może testować dowolną usługę internetową dostępną w sieci AirMAX zupełnie za darmo przez cały miesiąc! Po upływie promocyjnego terminu sami zdecydujecie Państwo, która opcja jest najbardziej korzystna i najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb - stały dostęp do internetu NeoConnect czy też okresowy dostęp do sieci Internet PrePaid Wołów - internet bez umowy. Z siecią AirMAX otrzymacie Państwo superszybki internet dostosowany dla klientów biznesowych i profesjonalnych.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wołów, oraz następujące miejscowości:

Gliniany, Grzeszyn, Jakubikowice, Krzydlina Mała, Krzydlina Wielka, Lubiąż, Piotroniowice, Piskorzyna, Pogalewo Małe, Pogalewo Wielkie, Rataje, Stary Wołów, Uskorz Wielki, Węgrzce, Wińsko, Wołów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poczytaj opinie o internecie AirMAX i nie zapomnij zamieścić własnej recenzji!

Stuprocentowe zadowolenie użytkownika to nasza misja. Dlatego bezustannie zastanawiamy się, co zrobić, żeby czas spędzony z usługami AirMAX był udany – dla Ciebie i Twojej rodziny lub załogi w firmie. Dostarczamy technologie łączności gwarantujące niezapomnianą rozrywkę. Przykładamy dużą wagę do tego, by zatrudniana kadra była życzliwa, wspierająca i kompetentna. Bardzo nas cieszy, że internauci dostrzegają i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nasz internet bliskim. I mamy na to niezbite dowody – opinie. Dla nas są one najrzetelniejszą formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do stałego rozwoju oraz rewelacyjną reklamą. Warto pamiętać, że każda, przysłana ocena jest dla nas naprawdę ważna. Każda zostaje opublikowana poniżej, przesłana do odpowiedniego specjalisty i wykorzystana do dalszego udoskonalania jakości działania. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli wciąż nie wystawiłeś nam opinii, to możesz zrobić to przez poniższy formularz.

Telewizja w Internecie oraz najlepsze rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przed Tobą dostęp do szerokiego zakresu multimediów, takich jak telewizja w Internecie – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, niedostępna w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka i YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągania prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Superszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do łącza na smartfonie, masz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla firm. Działa w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z ultraszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Wołów. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

W ciągu około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego człowieka czymś tak zwykłym, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie wiedzy i talentu. Technik połączenia z e-światem jest jednak kilka, także w miejscowości Wołów. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Na ogół osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich unikatowym potrzebom. Dlatego właśnie warto rozważyć naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia klientom błyskawiczny i efektywny dobór korzystnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Wołów. Co więcej zyskasz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, wysokości abonamentów, czasu trwania umowy oraz bieżących promocji u wiodących dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax otwiera przed Tobą dostęp do szerokiego zakresu multimediów, takich jak telewizja w Internecie – w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Wołów. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo programy telewizyjne online oraz telefon przez Internet. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Możesz zrezygnować ze współpracy w dowolnej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX dba o swoich klientów zapewniając profesjonalną pomoc oraz stale podnosząc jakość oferowanych usług. Zapewniamy superszybki internet bez jakichkolwiek limitów danych. Wiążąc się z nami macie Państwo pewność, że tak pozostanie na zawsze. Dzięki temu dostęp do ulubionych portali społecznościowych oraz internetowy kontakt z bliskimi zawsze będzie przyjemny i dostępny w zasięgu komputera.

Wykonaj bezpłatnie SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość zamówionego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w życiu prywatnym bądź w biurze? Złości Cię trwające wieczność oczekiwanie na wczytanie strony internetowej? Nie udaje Ci się ściągnąć żadnego klipu? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP zapewnia zadowalającą i co najważniejsze zgodną z warunkami umowy szybkość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz oprócz tego możliwość włączenia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów globalnie.

Ponadto oferujemy Ci możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze wybranymi osobami. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z opisem Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.77/5.00 - ilość ocen: 2165

© 2023 Airmax.pl